Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Czołówka w Komorowicach. Kierowca Citroëna w cieżkim stanie!

Policjanci z bielskiej drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło około godziny 22:10 przy ulicy Katowickiej w Bielsku-Białej. Na wysokości stacji benzynowej "Perełka" czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Volkswagen i Citroën. Dwie osoby trafiły do szpitala. Stan kierowcy francuskiego samochodu był wstępnie określany jako ciężki.

Wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca Citroëna, który miał zjechać na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z Volkswagenem kierowanym przez kobietę. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca odniósł groźne obrażenia. Z relacji dwóch mężczyzn, którzy udzielali rannemu pierwszej pomocy wynika, że od poszkodowanego było czuć wyraźną woń alkoholu. Jego stan nie pozwalał na badanie alkomatem. W chwili odjazdu karetki pogotowia był przytomny, ale kontakt z nim był utrudniony. W szpitalu zostanie mu pobrana krew do analizy. Kierująca Volkswagenem została przewieziona na profilaktyczne badania. Kobieta uskarżała się na ogólne potłuczenia.

W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch przy ul. Katowickiej był wstrzymany. Miejsce wypadku można było objechać przez pobliską stację benzynową. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Wkrótce więcej informacji.

Miejsce: 
Bielsko-Biała / ul. Katowicka
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Partnerzy medialni