Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Kraksa przy ulicy Bystrzańskiej. Ranny nastolatek

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, do którego doszło około godziny 22:45 przy ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Do szpitala przewieziono 17-letniego pasażera pojazdu.

Nastolatek doznał urazu klatki piersiowej i został przewieziony na profilaktyczne badania. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia. Rozbity pojazd został załadowany na lawetę i czynności odbywają się poza jezdnią. Utrudnienia trwały około 45 minut.

Łuk ulicy Bystrzańskiej w rejonie posesji 108 i 110 to miejsce częstych kolizji drogowych, a także wypadków. O jednym z nich pisaliśmy zaledwie tydzień temu w artykule:  [FOTO] Wypadek na Bystrzańskiej. 23-latka na stole operacyjnym!

Płoty okolicznych posesji są podziurawione jak ser szwajcarski. Tylko w grudniu mieszkańcy naliczyli 8 pojazdów, które w niekontrolowany sposób opuściły drogę. W miejscu zdarzenia obowiązuje ograniczenie do 40km/h, które nie jest zbyt chętnie respektowane przez kierowców.

Miejsce: 
Bielsko-Biała / ul. Bystrzańska
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Partnerzy medialni