Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej. Sprawca prawdopobnie pijany

W sobotę, 9 marca około godziny 14:15 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy jadący do Bielska-Białej od strony Cieszyna musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Uderzenie było stosunkowo mocne. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych na jezdnię. Uczestnicy kraksy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Nikomu nic groźnego się nie stało. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 28-letni kierowca Fiata Uno, który nie zachował ostrożności i najechał na tył Fiata Ducato kierowanego przez 46-letni mężczyznę.

Istnieje podejrzenie, że sprawca kolizji znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie poddał się badaniu na alkomacie. Zostanie mu pobrana krew do analizy. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

W związku ze zdarzeniem zostały wyłączone dwa z trzech pasów ruchu od strony Cieszyna. Droga w szybkim tempie dość mocno się zakorkowała. W szczytowym momencie zator sięgał granic z Jasienicą. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Partnerzy medialni