Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Dramat na nieoświetlonej drodze. Nie żyje 68-letni mężczyzna!

W czwartek, 11 kwietnia około godziny 20:40 na ul. Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach (woj. małopolskie, pow. oświęcimski), doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy marki Mazda 6 potrącił pieszego. Niestety piechur nie przeżył spotkania z samochodem. Zdarzenie miało miejsce na nieoświetlonym fragmencie drogi w pobliżu skrzyżowania z ulicą Piekarską.

Ze wstępnych ustaleń oświęcimskich funkcjonariuszy wynika, że 31–letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego kierując samochodem marki Mazda 6 w rejonie skrzyżowania potrącił pieszego, który najprawdopodobniej wszedł na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd. Przez kilkadziesiąt minut pieszy był reanimowany, jednakże jego życia nie udało się uratować.

W toku czynności udało się ustalić, że tragicznie zmarły to 68-letni mieszkaniec Brzeszcz. Śledztwo w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym prowadzi oświęcimska policja oraz prokuratura. W czasie czynności ulica Ofiar Oświęcimia była zablokowana przez około pięć godzin. Miejscowi strażacy ochotnicy pomagali kierowcom ominąć zablokowany fragment szosy wojewódzkiej nr 933.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi / Oświęcim 112
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni