Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Groźna kraksa na ul. Czerwonej. Droga była zablokowana!

W piątek, 12 kwietnia około godziny 13:10 na ulicy Czerwonej w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe: Peugeot 1007 i Fiat Seicento. Droga została zablokowana. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że kierująca Fiatem Seicento na łuku drogi utraciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w prawidłowo jadącego Peugeota 1007. Siła uderzenia była bardzo duża. Kierująca francuskim samochodem została uwięziona we wraku, który zaczynał się prawdopodobnie tlić. W ruch poszły gaśnice samochodowe, które stłumiły ewentualny pożar w zarodku. Świadkowie wspólnymi siłami wyrwali drzwi z pojazdu i uwolnili kobietę przed przyjazdem służb ratunkowych. Szczęśliwie nie odniosła ona żadnych poważnych obrażeń.

W znacznie gorszym stanie była domniemana sprawczyni zdarzenia, która solidnie się poobijała. Trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego do szpitala, poszkodowana była przytomna i komunikatywna.  

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową i są zabezpieczone na parkingu. Droga była zablokowana przez półtorej godziny. Na chwilę obecną nie wiadomo jak zakończy się sprawa. Wszystko zależy od obrażeń poszkodowanej, która jest w trakcie badań (stan na godzinę 15:15).

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni