Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Kozak przekozaczył

Dziś na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zderzenia policyjnego radiowozu jadącego w uprzywilejowanej kolumnie z pojazdem osobowym. Piszemy o tym tutaj.  Podczas obsługi tego zdarzenia doszło do niecodziennego incydentu, który zaskoczył nie tylko postronnych obserwatorów, ale także policjantów.

Gdy rozbite pojazdy były ładowane na lawety pomocy drogowej, policjanci ze względów bezpieczeństwa wstrzymali ruch na jezdni w stronę Katowic. To bardzo nie spodobało się pewnemu kierowcy, który w pewnym momencie stracił cierpliwość i próbował ominąć policyjną blokadę.

Mężczyzna wysiadł ze swojego pojazdu i zaczął nagrywać telefonem komórkowym całą sytuację. Zwracał się przy tym do funkcjonariuszy słowami powszechnie uznanymi za obraźliwe, zachowywał się agresywnie oraz wszedł na teren prowadzonych działań. Policjanci dwukrotnie przywoływali mężczyznę do porządku, ale to nie skutkowało. Agresor został wylegitymowany, a po sprawdzeniu w policyjnych systemach aresztowany. Okazało się, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Z krajowej jedynki trafił prosto do aresztu.  

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Partnerzy medialni