Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO, WIDEO] Wypadek motorowerzysty w Czechowicach-Dziedzicach

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę przed południem na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Mickiewicza. Motorowerzysta nie zatrzymał się przy znaku STOP. Chwilę później na skrzyżowaniu został potrącony przez samochód osobowy.

Zdarzenie miało miejsce kilka minut przed 12.00. Jak wynika z ustaleń naszej redakcji, motorowerzysta poruszał się ulicą Sobieskiego od strony targowiska. Mimo znaku "STOP" nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem z ulicą Mickiewicza. Wtedy uderzył w niego jadący w kierunku ulicy Niepodległości samochód marki Hyundai. Siła uderzenia była tak duża, że młody mężczyzna spadł na dach Fiata, który oczekiwał przed skrzyżowaniem na możliwość kontynuacji jazdy.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Motorowerzysta trafił do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że ma m. in. złamaną nogę. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Moment wypadku uchwycony na filmie.

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor filmów: 
Piotr
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika / Mateusz
 
 

Materiały partnerów

01 kwi 2020
Rosnąca popularność opon całorocznychJak podawały w zeszłym roku Polskie Składy Oponiarskie, udział tego typu ogumienia w całości rynku oponiarskiego w naszym kraju wynosił 7%. Nie jest to może bardzo duża wartość, jednak według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, dynamika wzrostu tego...
27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni