Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Poślizg i uderzenie w barierki. Kierowcy noga z gazu, bo jest ślisko!

We wtorek, 5 listopada około godziny 13:30 na ulicy Warszawskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni w stronę centrum miasta w pobliżu skrzyżowania z ulicą Królewską, samochód osobowy marki Skoda Octavia uderzył w barierki. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość pojazd. Kierowca utracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki energochłonne oddzielające pasy ruchu, a następnie nasyp. Mężczyzna został przebadany przez ratowników medycznych. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci zakończyli sprawę mandatem karnym. Uszkodzony samochód został odholowany przez pomoc drogą. Utrudnienia trwały godzinę.

Deszczowa aura, która towarzyszy nam od kilku dni powoduje, że na drogach zrobiło się ślisko. Policjanci notują zwiększoną ilość kolizji. Na szczęście nie ma doniesień o wypadkach, w których ktoś odniósłby poważne obrażenia. Warto zdjąć nogę z gazu i dojechać do celu trochę później, ale w całości.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
ML
 
 

Partnerzy medialni