Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Kolejna kraksa na rogu Sobieskiego i Mickiewicza

W środę, 4 grudnia około godziny 12:15 na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach zderzyły się dwa samochodu osobowe. Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.

W tym miejscu według zapewnień burmistrza w przyszłości ma powstać rondo. Obecnie funkcjonujące rozwiązanie drogowe sprawia kierowcom sporo trudności. [i]Im szybciej tym lepiej, bo tu ktoś może zginąć[/i] - komentował sprawę jedne z okolicznych mieszkańców, który nie raz był świadkiem poważnych zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza. Do poważnej kraksy doszło tam zaledwie dzień wcześniej. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza.

Tym razem obeszło się bez rannych. Scenariusz był był podobny jak zwykle. Kierowca Toyoty Avensis wjechał na skrzyżowanie i nie ustąpił pierwszeństwa. Doprowadził on do zderzenia z Renault Clio. Utrudnienia w ruchu trwały godzinę.

Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
ML
 
 

Materiały partnerów

01 kwi 2020
Rosnąca popularność opon całorocznychJak podawały w zeszłym roku Polskie Składy Oponiarskie, udział tego typu ogumienia w całości rynku oponiarskiego w naszym kraju wynosił 7%. Nie jest to może bardzo duża wartość, jednak według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, dynamika wzrostu tego...
27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni