Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[WIDEO] Chwila roztargnienia może kosztować zdrowie lub życie

Zazwyczaj publikujemy nagrania czytelników, które wysyłacie ku przestrodze. Tym razem krótka migawka z kamery zamontowanej na pokładzie naszego redakcyjnego Nissana Qashqaia. Podobno najlepiej uczy się na własnych błędach, ale zachęcamy by wyciągać wnioski z już dostępnych materiałów.

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce kilka dni temu na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca Nissana X-Trail zasugerował się ruszającym przed nim pojazdem i najprawdopodobniej nie spojrzał na sygnalizator. Ten dopuszczał możliwość warunkowego skrętu w prawo (w stronę Bielska-Białej). Mężczyzna bezproblemowo przejechał pierwszą połowę skrzyżowania, ale już po drugiej stronie jezdni, tej prowadzącej w stronę Pszczyny, mogło dojść do poważnego wypadku. Tylko refleks kierowcy samochodu dostawczego spowodował, że nie doszło do zderzenia.

Zmęczenie, stres i codzienne problemy, z którymi boryka się każdy z nas mogą spowodować, że nawet dobry kierowca popełni błąd. Czasem właśnie jeden drobny błąd może pociągnąć za sobą lawinę nieszczęść. Taka sytuacja w tym miejscu to nie jest nowość. Kilka miesięcy temu publikowaliśmy podobne nagranie: [WIDEO] Pomyłka na światłach zakończona kolizją.

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor filmów: 
Bielskie Drogi
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni