Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Poranna kraksa przy pulsującej sygnalizacji

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 stycznia około godziny 6:50 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Partyzantów, Bystrzańskiej i Generała Stanisława Maczka. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: Fiat Panda, Peugeot 407 i BMW serii 3. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawiniła kierująca Fiatem Pandą, która wjechała na skrzyżowanie z pulsującą sygnalizacją świetlną od strony Cygańskiego Lasu. Przejechała ona bez problemów jezdnię w stronę Szczyrku, ale nie udało się jej dotrzeć na drugą stronę skrzyżowania. Od strony Szczyrku w stronę centrum miasta jechał Peugeot 407. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia wytrąciła francuskie auto z toru jazdy. Peugeot zjechał na wysepkę i zderzył się z BMW serii 3. Kierowca tego pojazdu czekał przed skrzyżowaniem na możliwość kontynuacji jazdy. Uszkodzony został także znak drogowy.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników. Sprawczyni została przewieziona do szpitala na dodatkowe badania, gdzie wykluczono poważne urazy. Policjanci zakwalifikowali ten poranny incydent jako kolizję drogową. Kierująca Fiatem Pandą została ukarana mandatem. Utrudnienia trwały ponad godzinę.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Mr Szakal
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni