Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] 10.000zł za pomoc w złapaniu podpalacza!

W nocy z soboty na niedzielę przy ul. Zawodzie w Bielsku-Białej (dzielnica Straconka) nieznany sprawca podpalił samochód osobowy marki Seat Alhambra. Pisaliśmy o tym na Facebooku. 

W ubiegłym roku w tych samych okolicznościach spłonął w tym miejscu Volkswagen Golf. Metoda działania podpalacza jest dość nietypowa (chodzi o sposób w jaki sprawca wznieca pożar). Z nieoficjalnych informacji wynika, że w ten sam sposób zostało już podpalonych kilka pojazdów na terenie Bielska-Białej. Wszystkie te pojazdy łączy jedynie fakt, że od dłuższego czasu stały w jednym miejscu i mogły wyglądać na porzucone. W tym przypadku był to samochód sprowadzony do kraju w celu dalszej sprzedaży i od przeszło miesiąca nie znalazł nabywcy (stał zaparkowany w tym samym miejscu). 

Właściciel spalonego Seata wyklucza motyw prywatny i wyznacza nagrodę 10.000zł dla osoby, która przekaże konkretną informację, która pozwoli namierzyć piromana grasującego w mieście. 

Wszystkie informacje należy zgłaszać pod numerem telefonu: +48517070073.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

01 kwi 2020
Rosnąca popularność opon całorocznychJak podawały w zeszłym roku Polskie Składy Oponiarskie, udział tego typu ogumienia w całości rynku oponiarskiego w naszym kraju wynosił 7%. Nie jest to może bardzo duża wartość, jednak według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, dynamika wzrostu tego...
27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni