Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] Poszukiwani świadkowie kolizji na al. Andersa w Bielsku-Białej

We wtorek, 28 stycznia około godziny 8:45 na al. Andersa w Bielsku-Białej miała miejsce kolizja drogowa.

Z relacji kierującej BMW wynika, że poruszała się ona lewym pasem ruchu w stronę tuneli. Na wysokości skrzyżowania z ulicą Kustronia, kierowca samochodu dostawczego jadący prawym pasem miał gwałtownie zahamować i zmienić pas z prawego na lewy. Miało to związek z wymuszeniem pierwszeństwa przez inny pojazd, który wyjechał z ulicy Kustronia. Kierująca BMW nie zdążyła wyhamować i najechała na tył auta dostawczego. Pojazd, który wymusił pierwszeństwo na dostawczaku odjechał.

Kierowca auta dostawczego przyznał, że nie spojrzał w lusterko i przeprosił. Uczestnicy mieli spisać oświadczenie, ale kierowca auta dostawczego miał zmienić swoje zeznania po rozmowie z kolegą. Stwierdził, że nie zmieniał pasa ruchu i cały czas jechał lewym pasem. Na miejsce została wezwana policja. Sprawa nie została rozwiązana z racji dwóch sprzecznych wersji.

Sprawdzono miejski monitoring, oraz kamery z okolicznych firm. Niestety moment kolizji nie został utrwalony na żadnym z nagrań. Kierująca BMW zwraca się do czytelników z prośbą o pomoc. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia lub osoby, które około godziny 8:45 przejeżdżały al. Andersa w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kustronia. Kontakt za pośrednictwem redakcji serwisu Bielskie Drogi pod nr 518-176-078.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

01 kwi 2020
Rosnąca popularność opon całorocznychJak podawały w zeszłym roku Polskie Składy Oponiarskie, udział tego typu ogumienia w całości rynku oponiarskiego w naszym kraju wynosił 7%. Nie jest to może bardzo duża wartość, jednak według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, dynamika wzrostu tego...
27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni