Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[KONKURS] Zgarniaj nagrody z wlepkami i ramkami Bielskie Drogi

Od początku lutego bieżącego roku możecie wziąć udział w konkursie, w którym kierowcy posiadający wlepkę lub ramkę Bielskie Drogi, zgarniają ciekawe nagrody i upominki. Partnerem zabawy są Stacje Kontroli Pojazdów Speed Car w Bielsku-Białej i Serwis Rabbit z Bielska-Białej. 

Do konkursu to Wy macie możliwość zgłosić się sami. Każdy pojazd raz w roku musi przejść obowiązkowy przegląd z wpisem do dowodu rejestracyjnego, który potwierdza dopuszczenie pojazdu do ruchu. Przegląd bez względu na to, którą stację kontroli pojazdów wybierzecie wszędzie kosztuje tyle samo (cena ustawowa). Wybierając się na przegląd do Speed Car Bielsko-Biała, która posiada dwie stacje kontroli pojazdów (al. Andersa 133 i Daszyńskiego 54), jeśli wyrazicie wolę udziału w konkursie diagnosta zrobi zdjęcie z wlepką lub ramką Bielskie Drogi i prześle je nam. 

Rabbit - Twój serwis samochodowy mieszczący się przy al. Andersa 133 (budynek SKP) dołącza się do zabawy. Tam możecie wykonać dowolną usługę związaną z serwisem Waszego pojazdu i także dołączyć do udziału w konkursie. Każdego miesiąca spośród nadesłanych do nas zdjęć, Pixel i Brunon wybiorą szczęśliwca, który dostanie upominek o wartości 300-500zł. Dodatkowo dwie osoby otrzymają nagrody pocieszenia o wartości 50-100zł. Tak jak w poprzednich edycjach, ramka + wlepka dają podwójną szansę na wygraną!

Konkurs trwa rok czyli do 31.01.2021, a do 5-go dnia następnego miesiąca są podane wyniki (np. wyniki z kwietnia są podawane do dnia 5 maja). Laureaci mają czas do końca kolejnego miesiąca na odbiór nagrody (np. odbiór nagrody wygranej w kwietniu musi nastąpić w maju). W przypadku braku zgłoszenia się zwycięzcy, nagroda przechodzi na kolejny miesiąc. Mamy nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. 

Darmowe wlepki są dostępne na stacjach kontroli pojazdów Speed Car. Przy przeglądzie można otrzymać także darmowe ramki pod tablice rejestracyjne.

Kierowcy samochodów młodszych niż pięć lat mogą czuć się pokrzywdzeni, ale to także przewidzieliśmy (auta do pięciu lat podlegają przeglądowi po trzech latach od zakupu i kolejny po dwóch latach). Mogą oni raz w roku przyjechać na darmowe, niezobowiązujące badanie techniczne bez wpisu do dowodu rejestracyjnego. Tym sposobem także mogą dołączyć do zabawy. 

Regulamin promocji dostępny tutaj. 

 
 

Materiały partnerów

19 wrz 2020
Bielsko-Biała przyciąga nie tylko atrakcjami turystycznymi czy rozbudowaną ofertą kulturalno-rozrywkową. W stolicy Podbeskidzia można skorzystać również z profesjonalnych zabiegów upiększających i wyszczuplających. Utrzymane na światowym poziomie usługi oferowane są przez gabinet medycyny...
15 wrz 2020
Nie byłeś nigdy uczestnikiem kolizji? Świetnie! Niestety jednak, sytuacje takie zdarzają się na polskich drogach codziennie. Ważne jest więc, aby wiedzieć, jak wówczas postępować, zarówno w przypadku prowadzenia własnego, jak i wypożyczonego auta.Kolizja czy wypadek?Pamiętajmy, że kolizja to nie to...
01 wrz 2020
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują szeroką gamę dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane formy ochrony. Poznaj je i wybierz najlepszą opcję dla siebie.Ubezpieczenia komunikacyjne są obecnie łączone w pakiety. Aby obniżyć ich ceny ubezpieczyciele układają...

Partnerzy medialni