Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Nocna szarża Matizem. 20-letni kierowca kompletnie pijany!

W piątek, 7 lutego około godziny 4:00 na ulicy Cieszyńskiej w okolicy Ronda Niemena doszło do kolizji drogowej. Kierowca Daewoo Matiz stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w krawężnik. Przejeżdżający w pobliżu świadek postanowił wezwać policję.

Okazało się, że 20-letni kierowca jest pijany. Wynik badania trzeźwości to 1,3 promila. Wraz z nim podróżowało dwóch rówieśników - oni także znajdowali się pod wpływem alkoholu. Policjanci sporządzili dokumentację, a do sądu trafi wniosek o wymierzenie kary.

To nie jedyny w ostatnim czasie przypadek, że dzięki reakcji świadka udało się zatrzymać pijanego kierowcę. Kilka dni temu pisaliśmy o serii takich zdarzeń w artykule: Kolejny pijany sprawca kolizji ujęty przez świadka na bielskich drogach. Wczoraj wieczorem do dyżurnego bielskiej policji wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że drogą ekspresową S-1 w nietypowy sposób porusza się samochód osobowy marki Opel Astra. Pojazd miał nie mieścić się w swoim pasie ruchu. Wysłano dwa patrole i już po chwili doszło do zatrzymania w rejonie ulicy Niepodległości. Kierowca wydmuchał 2,6 promila.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika / Krzysiek
 
 

Partnerzy medialni