Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[MATERIAŁ PARTNERA] Zadbaj o wygląd swoje samochodu. "Dobra felga zmienia wszystko"

Dobrze, gdy w życiu przychodzi taki moment, w którym pasa przeradza się biznes. Tak było w przypadku firmy FelgMajster z Bielska-Białej. Dwóch właścicieli, którzy swój artystyczny warsztat zaczynali "za dzieciaka" pewnego dnia otworzyli swoją wymarzoną lakiernię. Decyzja, choć okupiona wieloma wyrzeczeniami, okazała się strzałem w dziesiątkę. Na przestrzeni ostatnich lat obsłużyli setki zadowolonych klientów, a reklamacje (które w tej branży są bardzo często codziennością) mogą policzyć na palcach jednej ręki. Wkładając serce w prace można odnieść sukces i oni są tego idealnym przykładem.

Firma FelgMajster z Bielska-Białej zajmuje się głównie renowacją felg samochodowych. Głównie, bo nie tylko - ale o tym za chwilę. Do finalnego efektu, który budzi zazdrość "somsiadów", daleka jednak droga. Albo dobrze i długo, albo kiepsko i szybko. W tego typu usługach nie ma miejsca na kompromisy.

Proces zaczyna się od odbioru felg bezpośrednio od klienta w systemie D&D. Najpierw trzeba usunąć starą farbę (technologia chemiczna bez naruszenia struktury materiału). Następnie felgi są spawane i prostowane (jeśli zachodzi taka konieczność), piaskowane i dopiero po takim przygotowaniu trafiają do komory lakierniczej, a następnie do pieca na wygrzanie. Cała operacja trwa kilka dni (najczęściej od pięciu do dziesięciu dób w zależności od stopnia uszkodzenia produktu i konieczności nakładu pracy).

Technologia zastosowana przez FelgMajster jest jedną z najnowocześniejszych w branży lakierniczej. Gotowy produkt trafia bezpośrednio w ręce klienta. Felgi można pomalować w dowolny sposób, a kolor można wybrać z bardzo bogatej palety, oferującej dziesiątki kolorów i ich odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najpopularniejsze kolory to jednak czarny i srebrny. Nie brakuje jednak klientów, którzy pozwalają sobie na odrobinę ekstrawagancji.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od rozmiaru felgi i wymagań klienta. Koszt malowania zaczyna się od 90zł netto za sztukę. Szczegóły w cenniku.

"Dobra felga zmienia wszystko" - mówią sprzedawcy samochodów, którzy bardzo często proces przygotowania do sprzedaży zaczynają od porządku z felgami pojazdu.

Nie tylko felgi!

Komora lakiernicza jest przystosowana do malowania przedmiotów o maksymalnej wielkości 2,5m x 1,5m x 1,5m, tak więc pole do popisu jest bardzo duże. Częste zlecenia to także: elementy zawieszenia samochodu, przyrządy do sal gimnastycznych, meble, automaty gastronomiczne, konstrukcje przemysłowe, sprzęt ogrodowy. Ostatnimi czasy popularne stało się malowanie ram rowerowych.

Do końca maja rabat -10% dla czytelników portalu Bielskie Drogi na wszystkie usługi oferowane przez FelgMajster. Szczegóły pod numerem telefonu: 504-412-809 lub pod adresem felgmajster@gmail.com

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
FelgMajster
 
 

Materiały partnerów

18 Maj 2020
Nie da się ukryć, że jazda motocyklem cieszy się ogromną popularnością. Przyjemność jaką daje to hobby jest nie do opisania. Nie da się także ukryć, że jazda na motocyklu może być niebezpieczna, a szczególnie wtedy, gdy zlekceważymy podstawowe zasady związane z odpowiednim ubiorem.Czy buty...
29 kwi 2020
Wybór idealnego samochodu dla rodziny nie należy do najłatwiejszych. Mnogość ofert przedstawianych przez producentów może niejednokrotnie przytłoczyć potencjalnego klienta. Należy także pamiętać, że każda rodzina ma inne wymagania, dla jednych idealnym rozwiązaniem będzie Volvo V60, natomiast dla...
22 kwi 2020
Wszyscy wiedzą, że uczestnicząc w wypadku na drodze lub będąc jego świadkami, musimy udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym. Jakie przepisy regulują ten obowiązek? Co będzie, jeśli go zlekceważymy?Widząc wypadek, w którym są ofiary lub poszkodowani, naturalnym odruchem jest chęć niesienia pomocy....

Partnerzy medialni