Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[MATERIAŁ PARTNERA] Zadbaj o wygląd swoje samochodu. "Dobra felga zmienia wszystko"

Dobrze, gdy w życiu przychodzi taki moment, w którym pasa przeradza się biznes. Tak było w przypadku firmy FelgMajster z Bielska-Białej. Dwóch właścicieli, którzy swój artystyczny warsztat zaczynali "za dzieciaka" pewnego dnia otworzyli swoją wymarzoną lakiernię. Decyzja, choć okupiona wieloma wyrzeczeniami, okazała się strzałem w dziesiątkę. Na przestrzeni ostatnich lat obsłużyli setki zadowolonych klientów, a reklamacje (które w tej branży są bardzo często codziennością) mogą policzyć na palcach jednej ręki. Wkładając serce w prace można odnieść sukces i oni są tego idealnym przykładem.

Firma FelgMajster z Bielska-Białej zajmuje się głównie renowacją felg samochodowych. Głównie, bo nie tylko - ale o tym za chwilę. Do finalnego efektu, który budzi zazdrość "somsiadów", daleka jednak droga. Albo dobrze i długo, albo kiepsko i szybko. W tego typu usługach nie ma miejsca na kompromisy.

Proces zaczyna się od odbioru felg bezpośrednio od klienta w systemie D&D. Najpierw trzeba usunąć starą farbę (technologia chemiczna bez naruszenia struktury materiału). Następnie felgi są spawane i prostowane (jeśli zachodzi taka konieczność), piaskowane i dopiero po takim przygotowaniu trafiają do komory lakierniczej, a następnie do pieca na wygrzanie. Cała operacja trwa kilka dni (najczęściej od pięciu do dziesięciu dób w zależności od stopnia uszkodzenia produktu i konieczności nakładu pracy).

Technologia zastosowana przez FelgMajster jest jedną z najnowocześniejszych w branży lakierniczej. Gotowy produkt trafia bezpośrednio w ręce klienta. Felgi można pomalować w dowolny sposób, a kolor można wybrać z bardzo bogatej palety, oferującej dziesiątki kolorów i ich odcieni. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najpopularniejsze kolory to jednak czarny i srebrny. Nie brakuje jednak klientów, którzy pozwalają sobie na odrobinę ekstrawagancji.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od rozmiaru felgi i wymagań klienta. Koszt malowania zaczyna się od 90zł netto za sztukę. Szczegóły w cenniku.

"Dobra felga zmienia wszystko" - mówią sprzedawcy samochodów, którzy bardzo często proces przygotowania do sprzedaży zaczynają od porządku z felgami pojazdu.

Nie tylko felgi!

Komora lakiernicza jest przystosowana do malowania przedmiotów o maksymalnej wielkości 2,5m x 1,5m x 1,5m, tak więc pole do popisu jest bardzo duże. Częste zlecenia to także: elementy zawieszenia samochodu, przyrządy do sal gimnastycznych, meble, automaty gastronomiczne, konstrukcje przemysłowe, sprzęt ogrodowy. Ostatnimi czasy popularne stało się malowanie ram rowerowych.

Do końca maja rabat -10% dla czytelników portalu Bielskie Drogi na wszystkie usługi oferowane przez FelgMajster. Szczegóły pod numerem telefonu: 504-412-809 lub pod adresem felgmajster@gmail.com

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
FelgMajster
 
 

Materiały partnerów

07 sty 2021
W 2018 roku weszły w życie zmiany dotyczące konsekwencji, za przekroczenie prędkości o 50 w terenie zabudowanym. Obecnie za to przewinienie grozi nam utrata prawa jazdy na trzy miesiące. Jak wygląda procedura w tym przypadku? Co zrobić, by odzyskać uprawnienia?Zmiany, które weszły w życie w 2018...
31 gru 2020
Odpowiedni wybór wycieraczek jest niezwykle ważny. Podpowiadamy, jak zrobić to dobrze!Kiedy wymienić wycieraczki?Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że widoczność jest jednym z najbardziej istotnych elementów jazdy samochodem. Kiedy jest ograniczona lub zupełnie zaburzona, powinniśmy jak...
09 gru 2020
Niegdyś dużą popularnością cieszyły się niedzielne giełdy samochodowe w większych miastach. Ludzie chcący sprzedaż lub kupić samochód wybierali się na całodniową wycieczkę na plac handlowy. Miało to swoje plusy i minusy, jednak te drugie dominowały.Trzeba było dużo zachodu, by znaleźć dobre autoNa...

Partnerzy medialni