Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] Kradzież maskownic halogenów w Audi Q5

W nocy z 21 na 22 maja przy ul. Komandorskiej w Bielsku-Białej (dzielnica Stare Bielsko), doszło do kradzieży maskownic halogenów z samochodu Audi Q5 zaparkowanego na terenie prywatnej posesji. 

Jak udało nam się ustalić - to nie jedyny taki przypadek w ostatnich daniach. Osoby, które spotkały się z nietypowymi ofertami zakupu tego typu asortymentu, proszone są kontakt z najbliższą jednostką policji lub bezpośrednio z właścicielem pojazdu okradzionego przy ul. Komandorskiej (tel. 503062853). Wartość skradzionych maskownic to koszt ok. 1000zł. 

Pamiętaj, że kupując towar od złodzieja, popełniasz przestępstwo zagrożone karą więzienia do pięciu lat i dajesz złodziejowi zarobić, wspierając jego nielegalny "biznes". Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie taki moment, że to właśnie Ty zostaniesz okradziony!

  • Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Irek
 
 

Materiały partnerów

11 sie 2020
Jeżeli mielibyśmy wskazać najważniejsze elementy podwozia, z pewnością wymienilibyśmy wśród nich amortyzatory. Są to części, które odpowiadają nie tylko za zwiększenie komfortu jazdy, ale również bezpieczeństwa. Warto, zatem posiadać przynajmniej podstawową wiedzę na temat tych podzespołów. Dzięki...
29 lip 2020
Opony to właściwie nasz najważniejszy system bezpieczeństwa. To jedyny punkt styku samochodu z asfaltem. Wybierając opony wyższej klasy możemy więc znacznie poprawić właściwości jezdne samochodu - ale są też inne sposoby.Od opon oczekujemy jak najlepszych właściwości w określonym przez nas budżecie...
23 lip 2020
Standardowa umowa komunikacyjnego ubezpieczenia OC zapewnia ochronę ubezpieczeniową przez 12 miesięcy. W pewnych przypadkach możliwe jest skorzystanie z krótkoterminowego OC, które obowiązuje przez krótszy czas. Co warto o nim wiedzieć, na jak długo zawierana jest umowa i ile kosztuje taka ochrona...

Partnerzy medialni