Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[IMPREZA] GT Festiwal w Wiśle 12-13.09.2020

Prawdziwe święto motoryzacji - GT Festiwal. W dniach 12-13 września stolicą polskiej motoryzacji stanie się Miasto Wisła. Każdy maniak motoryzacyjny znajdzie coś dla siebie! Nagrodą główną będzie niezapomniana przygoda ze sportem motoryzacyjnym, a może nawet początek kariery rajdowej. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz Burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

Przez dwa dni będzie się naprawdę dużo działo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla gości przygotowano dziewięć stref tematycznych. Wśród nich:

  • strefa offroad
  • motocykle
  • samochody
  • militaria
  • tuning
  • e-sport
  • zabytki i youngtimery
  • supercars
  • drift

Jeśli ktoś interesuje się autami rajdowymi, to docenisz fakt, że podczas GT Festival, będzie okazja przejechać się na prawym fotelu samochodu rajdowego z licencjonowanym kierowcą rajdowym. W tracie imprezy nie zabraknie również konkursów i wypasionych nagród: główną zdobyczą będzie samochód rajdowych wraz ze sponsoringiem i serwisem rajdowym dla czterech startów w spotkaniach KJS!

W ramach festiwalu w Amfiteatrze wystąpi Małgorzata Ostrowska. Koncert odbędzie się w sobotę 12 września o godzinie 18:00. Bilety wstępu dostępne są w cenie 20 zł, 10 zł dla osób w wieku 60+ oraz bezpłatnie dla dzieci do 15 roku życia. Także w sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się "After Party w Browar Wisła". 

Szczegółowy harmonogram eventu znajdziecie tutaj.

Poza koncertami sama impreza nie jest biletowana, co jest rzadkością w tego typu eventach. Organizatorzy liczą na dobrowolne wsparcie przez platformę PATRONITE. Wsparcie daje możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest niezapomniana przygoda rajdowa.

Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

W weekend można spodziewać się relacji i materiałów z GT Festiwal.

Do zobaczenia! 

 

Miejsce: 
Wisła
Autor filmów: 
Materiały organizatora
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Materiały organizatora
 
 

Materiały partnerów

19 wrz 2020
Bielsko-Biała przyciąga nie tylko atrakcjami turystycznymi czy rozbudowaną ofertą kulturalno-rozrywkową. W stolicy Podbeskidzia można skorzystać również z profesjonalnych zabiegów upiększających i wyszczuplających. Utrzymane na światowym poziomie usługi oferowane są przez gabinet medycyny...
15 wrz 2020
Nie byłeś nigdy uczestnikiem kolizji? Świetnie! Niestety jednak, sytuacje takie zdarzają się na polskich drogach codziennie. Ważne jest więc, aby wiedzieć, jak wówczas postępować, zarówno w przypadku prowadzenia własnego, jak i wypożyczonego auta.Kolizja czy wypadek?Pamiętajmy, że kolizja to nie to...
01 wrz 2020
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują szeroką gamę dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane formy ochrony. Poznaj je i wybierz najlepszą opcję dla siebie.Ubezpieczenia komunikacyjne są obecnie łączone w pakiety. Aby obniżyć ich ceny ubezpieczyciele układają...

Partnerzy medialni