Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078Tylko SMS/MMS

Zaginął 73-letni bielszczanin. Może potrzebować pomocy lekarskiej

AKTUALIZACJA 24.05.2017 godzina 8:55 

Wczoraj wieczorem odnaleziono 73-letniego bielszczanina, który zaginął w niedzielę przed południem. Policjanci z komisariatu w Świątnikach Górnych k/Krakowa, odnaleźli zdezorientowanego mężczyznę na przystanku autobusowym w tej miejscowości. Mężczyzna został oddany pod opiekę rodziny. Wrócił już do domu.

Policja bardzo dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w poszukiwania mężczyzny.

 

 

Policja poszukuje 73-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który wyszedł z domu w dniu 21 maja około 9.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony może potrzebować pomocy lekarskiej!

Informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700 lub najbliższej jednostki Policji - nr alarmowe 997, 112.

 

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 73 lat, wzrost 160 - 165 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie, siwe.

Cechy charakterystyczne: na lewym policzku pieprzyk, na podbródku blizna - zagłębienie podłużne, poziome.

W chwili zaginięcia ubrany: w szarą bluzę dresową z długim rękawem, bordowo-beżową bluzę dresową z długim rękawem, ciemnozielone spodnie dresowe z polaru, ciemnozielone klapki typu „Crocs”.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700 lub najbliższej jednostki Policji, nr alarmowe 997, 112.

 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Kalendarium wydarzeń

23 kwi 2017
42. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza 42. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, który odbędzie się w niedzielę, 23 kwietnia. Harmonogram imprezy: 9.00 - rozpoczęcie Rajdu - wywiady z gośćmi i uczestnikami9.30 -...
29 kwi 2017
Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska i Tyski Ruch Klasyków serdecznie zapraszają na I Tyskie Dni Motoryzacji. W ramach imprezy odbędzie się wystawa samochodów zabytkowych, klasycznych oraz motocykli. Tyski Ruch Klasyków przygotował szereg atrakcji dla uczestników, dla tych starszych jak i...
14 Maj 2017
Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję MOTO SHOW ANDRYCHÓW W dniu 14 Maja zobaczycie wiele pięknych samochodów i nowe atrakcje. Dodatkowo w tym roku organizatorzy przygotowali min. Stunt, Pokazy Rowerowe, Akrobacje Quadem, Wybory Miss Moto Show. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i FB...

Partnerzy medialni