Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078Tylko SMS/MMS

Makabryczny wypadek na Grażyńskiego, motocyklista walczy o życie

Dziś po godzinie 6.00 na ulicy Grażyńskiego doszło do poważnego wypadku. Na wysokości bramy fabryki FCA zderzyła się osobówka i motocykl. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Walczy o życie.

Ze wstępnych informacji wynika, że 46-letni kierowca samochodu marki Peugeot, włączając się do ruchu z parkingu przy zakładzie, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym ulicą Grażyńskiego 24-letnim motocykliście.

Po uderzeniu motocyklista przeleciał ok. 20m w powietrzu i uderzył o asfalt. Młody chłopak nie dawał żadnych oznak życia. Reanimacja rozpoczęta przez świadków, która później była kontynuowana przez załogę pogotowia ratunkowego powiodła się. Ranny z ciężkimi obrażeniami został odwieziony do szpitala.

Oba pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych czynności prokuratury. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Warto wspomnieć, że widoczność podczas wyjazdu z parkingu przy bramie nr 2 jest bardzo zła. Wyjazd znajduje się na zakręcie ulicy Grażyńskiego, na którym dodatkowo roi się od samochodów zaparkowanych niemalże przy krawędzi jezdni. 

Foto: bielsko.info
Foto: bielsko.info
Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
bielsko.info
 
 

Partnerzy medialni