Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] Zaginął 44-letni mieszkaniec Kóz. Policja prosi o pomoc!

Dariusz Kućka, 44-letn mieszkaniec Kóz, wyszedł z domu 3 grudnia br. około 11.00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 44-45 lat, wzrost ok. 183 cm, szczupłej budowy ciała, ogolony na łyso.

W chwili zaginięcia ubrany w czarną kurtkę pikowaną z charakterystycznym żółto-niebieskim zamkiem, czarne spodnie dresowe, buty sportowe koloru granatowego oraz czarną czapkę materiałową z futerkiem w środku typu uszatka.

Zaginiony może poruszać się pojazdem marki Nissan Almera koloru szarego o numerze rejestracyjnym SBI JK86.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do oficer dyżurnego bielskiej Policji – nr alarmowe 997 lub 112.

 

Foto: policja / archiwum prywatne rodziny
Foto: archiwum prywatne rodziny
Miejsce: 
Kozy
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

01 kwi 2020
Rosnąca popularność opon całorocznychJak podawały w zeszłym roku Polskie Składy Oponiarskie, udział tego typu ogumienia w całości rynku oponiarskiego w naszym kraju wynosił 7%. Nie jest to może bardzo duża wartość, jednak według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, dynamika wzrostu tego...
27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni