Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Poszukiwany mieszkaniec Bielska-Białej nie żyje

W miniony piątek wyszedł z pracy przy ul. Krakowskiej i nie dotarł do domu. Niestety w środę po południu znaleziono ciało poszukiwanego, 61-letniego Pana Stanisława Murawskiego.

Mężczyzna wyszedł z zakładu pracy przy ul. Krakowskiej 338 w miniony piątek około godziny 15:30 i udał się pieszo do miejsca zamieszkania przy ul. Wapiennej. Miał do przejścia około dwa kilometry. Pan Stanisław nie dotarł do domu i od tamtej pory nikt go nie widział.

Jak poinformowała nasz portal rodzina zaginionego, nie był on na nic chory i nie przyjmował żadnych leków. W akcję poszukiwania zaginionego, na prośbę rodziny zaangażowały się wszystkie regionalne portale.

Niestety zaginiony mężczyzna w środę po południu został znaleziony martwy. Ciało znajdowało się kilkadziesiąt metrów od zakładu pracy, na terenie opuszczonej posesji przy ul. Krakowskiej. Jak udało się nam dowiedzieć od rodziny zmarłego, nic nie wskazuje na udział osób trzecich i zgon nastąpił najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor filmów: 
Mateusz Murawski - syn zaginionego
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni