Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Poszukiwany bielszczanin nie żyje. Odnaleziono jego zwłoki

Dzisiaj przed południem w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kaniowskiej, odnaleziono 37-letniego bielszczanina. Niestety mężczyzna nie żyje. Wstępnie wykluczono działanie innych osób w tym zdarzeniu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne okoliczności, w jakich doszło do śmierci mężczyzny.

Kilkudziesięciu policjantów zaangażowanych było w poszukiwanie zaginionego bielszczanina, który wyszedł z domu w dniu 17 stycznia 2018 r. Komunikat o zaginięciu opublikowano w mediach.

Dzisiaj przed południem, pracownik gospodarstwa rybnego w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kaniowskiej, odnalazł leżące na polu rolnym zwłoki mężczyzny. Informacje te natychmiast przekazał oficerowi dyżurnemu bielskiej policji, który skierował na miejsce grupę dochodzeniowo - śledczą.

Oględziny przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazały, że jest to zaginiony 37-latek. Mężczyzna nie posiadał na ciele widocznych obrażeń. Wstępnie wykluczono działanie innych osób w tym zdarzeniu. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne okoliczności, w jakich doszło do śmierci mężczyzny.

INFO: KMP BIELSKO-BIAŁA

Foto: Policja
Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Policja
 
 

Partnerzy medialni