Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[WIDEO] Jedziesz sobie spokojnie, aż tu nagle...

Pamiętacie wyczyny kierowcy BMW, który "przycwaniakował" na Piastowskiej i ominął prawidłowo stojące samochody pasem do lewoskrętu? Film można było zobaczyć tutaj, a komentatorzy o mały włos się nie pozabijali. Tyle samo obrońców, co tych, którzy potępiają takie zachowania.

Okazuje się, że kierowca tego pojazdu ewidentnie lubi być bohaterem filmików i za nic ma przepisy ruchu drogowego. O ile na Piastowskiej manewr nie stwarzał rażącego niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, o tyle na innych nagraniach widać zupełnie co innego. Ten kierowca już kiedyś pojawił się na jednym z nagrań w Czechowicach-Dziedzicach, a dziś trafił do nas film z trasy S-1 w Bielsku-Białej.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO.  Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami?  - Zapraszamy do kontaktu pod adresem bielskiedrogi@gmail.com lub przez prywatną wiadomość na Facebooku. 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor filmów: 
Marcin
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni