Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Partyzantów, trzy rozbite samochody

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji doszło około godziny 22:40 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulicy Partyzantów z Michałowicza i 1-go Maja. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zdarzenia doprowadziła kierująca Volkswagenem Golfem. Sygnalizacja świetlna była wyłączona i obowiązywały znaki pionowe oraz poziome. Sprawczyni wyjeżdżając z ulicy 1-go Maja na wprost w ulicę Michałowicza, nie ustąpiła pierwszeństwa dwóm pojazdom jadącym ulicą Partyzantów w stronę centrum miasta (Fiat Punto i Volkswagen Lupo). Doszło do bardzo groźnego zderzenia wszystkich trzech pojazdów.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol wypadkowy bielskiej drogówki. Uczestnicy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Okazało się, że nikt nie doznał żadnych groźnych urazów. Policjanci zakończyli kolizję mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni