Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Kultowy "maluszek" do kasacji po kraksie na ulicy Karpackiej

Patrol drogówki, zespół pogotowia ratunkowego i dwa zastępy straży pożarnej interweniowały, w związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego na skrzyżowaniu Karpackiej i Sterniczej w Bielsku-Białej. Do zdarzenia doszło około godziny 17:20. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Do zderzenia doprowadził kierowca Mazdy 626, który podczas wykonywania manewru skrętu w lewo z ulicy Karpackiej w ulicę Sterniczą, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Fiata 126p. Kierowca kultowego maluszka trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Oba samochody zostały mocno uszkodzone i nadają się do kasacji.

Strażacy zneutralizowali płyny eksploatacyjne i odłączyli akumulatory w uszkodzonych samochodach. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w obrębie tego skrzyżowania trwały ponad godzinę. O dalszych losach sprawcy tego zdarzenia zadecydują wyniki badań poszkodowanego kierowcy Fiata. Jeśli badania szpitalne wykluczą poważne urazy sprawa powinna zakończyć się mandatem karnym. Natomiast jeśli okaże się, że jego stan jest poważny, sprawa będzie miała swój dalszy finał w sądzie. Trwają badania szpitalne - stan na godzinę 19:45.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Paweł / Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni