Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078Tylko SMS/MMS

[ZDJĘCIA] Potężna kraksa w centrum miasta, sprawczyni trafiła do szpitala

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło chwilę po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu Słowackiego z Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Skrzyżowanie zostało częściowo zablokowane przez rozbite samochody. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia ciała i została przewieziona do szpitala.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Strażacy zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych samochodów i odłączyli w nich akumulatory. Kierująca Fordem, która notabene jest sprawczynią całego zamieszania, trafiła do szpitala. Kobieta jadąc ulicą Sobieskiego nie zastosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na kierowcy BMW. Ten z kolei poruszał się ulicą Mickiewicza w stronę ulicy Legionów.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanej. Trwają badania szpitalne - stan na godzinę 17:30. Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza trwały przeszło godzinę.

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Tomek / czecho.pl
 
 

Partnerzy medialni