Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Wypadek na DK-1. Kierowca Seata jechał pod prąd!

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w środę, 9 maja około godziny 20:00 na trasie DK-1 w Bielsku-Białej. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Kierowca Seata jechał krajówką pod prąd!

Sprawca zdarzenia wymagał interwencji strażaków ze sprzętem hydraulicznym, ponieważ został uwięziony w rozbitym samochodzie. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitali (w sumie trzy osoby z dwóch pojazdów). Krajowa jedynka na wysokości stacji Orlen w Bielsku-Białej, była całkowicie zablokowana na wjeździe do miasta od strony Katowic. Policjanci wytyczyli objazdy. Około godziny 21:45 udało się udrożnić jeden pas ruchu. Utrudnienia trwały do godziny 22:30.

Policjanci z bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Wstępnie wiadomo, że kierowca Seata, jechał trasą DK-1 pod prąd i doprowadził do czołowego zderzenia z Fordem S-Max. Sprawca odniósł ciężkie obrażenia ciała. Jego stan jest poważny. Życiu pozostałych uczestników wypadku nie zagraża niebezpieczeństwo. Stan trzeźwości sprwcy, będzie znany po badaniach krwi. 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni