Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Makabryczny wypadek w Mazańcowicach przy Ligockiej

Dwa zespoły ratownictwa medycznego, dwa patrole policji i cztery zastępy straży pożarnej interweniują w Mazańcowicach przy ulicy Ligockiej w związku z wypadkiem drogowym. Zgłoszenie wpłynęło do służb ratunkowych kilka minut przed godziną 17:00. Dwie osoby i dziecko odniosły obrażenia ciała.

Wstępnie wiadomo, że stan jednej z osób jest bardzo poważny. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy z lokalnej jednostki OSP, którzy udzielili rannej pierwszej pomocy medycznej. Poszkodowana z podejrzeniem bardzo poważnych wielonarządowych urazów trafiła do szpitala. To kobieta, która została potrącona przez Toyotę Yaris. Dwie pozostałe osoby, które odniosły obrażenia ciała to kierująca Toyotą i kilkuletnia dziewczynka. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Okoliczności wypadku badają funkcjonariusze z bielskiej drogówki. Na tę chwilę nieoficjalnie wiadomo, że osoba kierująca Toyotą zjechała z drogi, gdzie doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem Passatem, przy którym stała kobieta kilkuletnim dzieckiem. Następnie doszło do zderzenia z Fiatem Seicento i Mercedesem A-klasa. Jak udało nam się ustalić, wszystkie trzy uszkodzone samochody były zaparkowane na poboczu.

Na miejscu trwają czynności służb. Ruch na ulicy Ligockiej w Mazańcowicach jest utrudniony. Strażacy kierują ruchem. Kierowcy podróżujący przez Mazańcowice muszą spodziewać się utrudnień, które mogą potrwać kilka godzin.

 

Miejsce: 
Mazańcowice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni