Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Nocna kraksa na pustym skrzyżowaniu. Dwie osoby ranne

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 2:40 na skrzyżowaniu Andersa, Bora Komorowskiego i Partyzantów w Bielsku-Białej. Na pustym skrzyżowaniu, przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej zderzyły się dwa samochody. Kierowcy zostali ranni i trafili do szpitali.

Zawsze zastanawiałem się jak to jest, że w nocy gdy nie ma ruchu dochodzi do wypadku. Przecież drogi są puste i tak było w tym przypadku. W obrębie całego skrzyżowania znajdowały się tylko dwa samochody i spotkały się centralnie na środku. Nie wiem gdzie ci kierowcy patrzyli. Był potężny huk, a w powietrzu latały elementy karoserii. Jak na filmikach z Rosji - relacjonował nam rano świadek zdarzenia, który wracał pieszo z grilla od znajomych i widział to zdarzenie.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowała sekcja techniczna z JRG-1 w Bielsku-Białej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole policji. Do zdarzenia doprowadził kierujący Audi - mieszkaniec Opola jadąc al. Bora Komorowskiego w stronę os. Karpackiego nie zastosował się do znaku A-7 "ustąp pierwszeństwa". Na środku skrzyżowania zderzył się z Peugeotem, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitala. Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Przez ponad godzinę ruch w obrębie skrzyżowania był utrudniony.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
czytelnik Piotr
 
 

Partnerzy medialni