Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078Tylko SMS/MMS

[WIDEO] Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia. Sprawca sfotografowany przez fotoradar, zgubił tablicę rejestracyjną

O tym jak ważne jest posiadanie kamery samochodowej, wie każdy świadomy kierowca. Czarna skrzynka może zaoszczędzić nam sporych kłopotów w niejasnej sytuacji podczas kolizji. Może również zarejestrować numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia, który postanowił uciec.

Tak było wczoraj późnym wieczorem na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca samochodu osobowego marki najprawdopodobniej Mercedes, jechał ze zbyt dużą prędkością. Fotoradar ustawiony na nitce w stronę Katowic tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Legionów wykonał pomiar i zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko, że nie był w stanie wyhamować przed pojazdami oczekującymi na możliwość kontynuacji jazdy. Po uderzeniu w Fiata, który dobił do kolejnego pojazdu, sprawca uciekł w stronę centrum Czechowic-Dziedzic. Wszystko działo się tak szybko, że uczestnicy w ogóle nie zorientowali się co tak właściwie się wydarzyło. Z pomocą przyszedł świadek, który udostępnił swoje nagranie. Jego kamera choć wątpliwej jakości, nagrała całą sytuację i numery rejestracyjne sprawcy.

Na miejsce został wezwany patrol policji. W toku czynności funkcjonariusze ujawnili tablicę rejestracyjną wbitą w tylny pas Fiata Seicento. Trwają dalsze czynności w sprawie, ale w tej sytuacji dotarcie do sprawcy i udowodnienie mu win, będzie o wiele prostsze. "Oglądam Polskie Drogi  i bez kamery nie ruszam nawet po bułki do sklepu" - skwitował całą sytuację świadek kolizji.

Zapraszamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO.  Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami?  - Zapraszamy do kontaktu pod adresem bielskiedrogi@gmail.com lub przez prywatną wiadomość na Facebooku. 

 

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor filmów: 
Łukasz
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni