Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Makabryczny wypadek w Ochabach. Nie żyje 37-letnia kobieta. Dziecko walczy o życie!

Do zdarzenia doszło w wtorek, 9 października około godziny 16:30 w Ochabach Wielkich na trasie DK-81 (pow. cieszyński). Na pasie w stronę Skoczowa w okolicy stadniny koni dachował samochód osobowy.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że samochód marki Toyota prowadzony przez 37-letnią kobietę zjechał z drogi, uderzył w drzewo a następnie dachował. Razem z kierującą pojazdem podróżowała dwójka dzieci w wieku 7 i 10 lat.

Nikt w pojeździe nie miał zapiętych pasów!

Z relacji świadków wynika, że 37-latka i 7-letni chłopczyk wypadli z samochodu w trakcie dachowania. Mimo natychmiastowo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić życia kobiecie. 7-latek został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z informacji jakie uzyskał portal Bielskie Drogi wynika, że maluch doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego i jego stan jest poważny. Lekarze walczą o jego życie. Starszy z chłopców również trafił do szpitala, ale jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu tego tragicznego w skutkach wypadku pracują policjanci z cieszyńskiej drogówki, technicy kryminalistyki oraz prokuratura. Trwają szeroko zakrojone czynności śledcze. Ruch odbywa się płynnie lewym pasem ruchu. Niewielkie utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.

Zdjęcia: Dzięki uprzejmości zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Miejsce: 
Ochaby Wielkie
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
KPP Cieszyn
 
 

Partnerzy medialni