Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO, WIDEO] Wypadł z drogi, zburzył płot i uszkodził latarnię

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę kilkanaście minut po północy przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na rondzie z ulicą Bestwińską samochód osoby wypadł z drogi, uderzył w płot i latarnię. Kierowca jak sam oświadczył znajdował się pod wpływem alkoholu.

Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z posterunku zamiejscowego JGR-2 w Czechowicach-Dziedzicach, dwa patrole policji i straż miejska. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia, dlatego dyżurny zadysponował wolne patrole będące w okolicy. To zgłoszenie jednak się nie potwierdziło, a młody mężczyzna znajdował się w pobliżu rozbitego samochodu. Od razu przyznał się, że przed wjazdem wypił kilka piw i znajduje się pod wpływem alkoholu. Nic mu się nie stało. Został przewieziony na komisariat celem dokładnego badania alkomatem i złożenia stosownych wyjaśnień.

Strażacy zneutralizowali dość spory wyciek płynów eksploatacyjnych. Siła uderzenia była na tyle duża, że klosz z ulicznej latarni poszybował kilkanaście metrów dalej, omijając w locie pobliską posesję. Uszkodzony samochód został odholowany. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni