Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Nocna tragedia na Leszczyńskiej. Samochód uderzył w drzewo. Nie żyją dwie osoby!

W niedzielę, 4 listopada około godziny 4:30 przy ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na wysokości posesji nr 33 samochód osobowy marki Volkswagen Golf typ VI wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Pomoc zjawiła się błyskawicznie. Do pobliskiej jednostki JRG-1 jest zaledwie kilkaset metrów. To właśnie tam stacjonuje również zespół ratownictwa medycznego. Żeby wydobyć poszkodowanych ze zmiażdżonego wraku niezbędne okazało się użycie narzędzi hydraulicznych. Mimo wysiłków ratowników i około godzinnej reanimacji, nie udało się uratować życia 22-letniego mężczyzny. To on prowadził Volkswagena Golfa. Drugi uczestnik wypadku, 23-letni mężczyzna trafił do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze walczyli o jego życie.

Pasażer zmarł we wtorek wieczorem. Te smutne informacje potwiedziła nam podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, wyjaśniają bielscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Poszukiwani są świadkowie tego wypadku, których prosi się o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Tomasz S. / Marcin W.
 
 

Partnerzy medialni