Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Nocna kraksa na S-1 w Rybarzowicach. Kierowca zasnął

Do zdarzenia doszło w środę, 7 listopada około godziny 22:45 na trasie ekspresowej S-1 w Rybarzowicach. Na jezdni prowadzącej w stronę Żywca, samochód osobowy marki Seat Leon uderzył w bariery energochłonne. Interweniowali strażacy OSP Łodygowice, dwa zastępy JRG-1 w Bielsku-Białej i patrol wypadkowy bielskiej drogówki.

Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca zasnął za kierownicą, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Mężczyzna był trzeźwy, wracał przemęczony z pracy. Na szczęście nic groźnego mu się nie stało, choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Siła uderzenia wyrwała silnik z samochodu. Doszło do wycieku płynów, a z rozbitego Seata odpadło wiele elementów karoserii. Sytuacja była dość niebezpieczna, ponieważ doszczętnie rozbity pojazd bez jakiegokolwiek oświetlania zatrzymał się na lewym pasie ruchu.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. W czasie czynności służb przez ponad godzinę ruch na trasie S-1 w stronę Żywca był utrudniony. Rozbity pojazd został odholowany przez pomoc drogową.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni