Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Wypadek na Leszczyńskiej. Kobieta zmieciona z chodnika!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 8 listopada około godziny 16:00 na ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z nich potrącił kobietę znajdująca się na chodniku. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Oba pojazdy poruszały się ulicą Leszczyńską w stronę al. Bora Komorowskiego. Sytuacja wyglądała tak, że kierowca Peugeota skręcał w lewo na teren posesji. W trakcie skrętu w lewo zderzył się z kierowcą Audi, który poruszał się w tym samym kierunku, ale był w trakcie wyprzedzenia. Wytrącone z toru jazdy Audi z impetem wjechało na chodnik, gdzie potrąciło kobietę. Z relacji naocznego świadka wynika, że piesza została dosłownie "zmieciona" z chodnika.

Kobieta z podejrzeniem poważnych urazów trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia pozostawała przytomna. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Zostali przebadani przez ratowników medycznych na miejscu zdarzenia.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci z bielskiej drogówki. W czasie trwania akcji ratowniczej ruch na ulicy Leszczyńskiej został wstrzymany. Później wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godzinę 17:00).

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni