Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[OGŁOSZENIE] Poszukiwany sprawca uszkodzenia pojazdu w Czechowicach-Dziedzicach

W dniu 08.11.2018 r. w Czechowicach-Dziedzicach na parkingu przy ulicy Stanisława Moniuszki (Sklep Cukiereczek/Bank Credit Agricole) pomiędzy godziną 8:00 a 12:20 ktoś przerysował auto pozostawione na parkingu. Prócz samego uszkodzenia boku i drzwi pojazdu uszkodzony jest kołpak (uszkodzenie się urywa się na tylnym kołpaku, czyli ktoś zauważył i zatrzymał się).
 
Nie jest to duża sprawa, spoglądając na dzisiejsze bardzo przykre wiadomości - jednak to nasz nowy(żony), wymarzony nabytek, z oryginalnym lakierem. Jest nam po prostu przykro, że ktoś uciekł. Policja niestety nie ma zasobów aby przyjechać, będziemy kontaktować się z Strażą Miejską (o monitoring miejski) ponieważ wyjazd z parkingu jest tylko jeden.
Lakier pozostawiony to PERŁOWY/METALICZNY BŁĘKIT (wydaje się jasny). 
 
Może akurat ktoś kojarzy, ma kamerę samochodową, nie wiem czy to aż tak ważna sprawa, już nam emocje trochę opadły - są ważniejsze rzeczy, po prostu sytuacja słaba. A gdyby auto było nowe? Nie wierzę, że sprawca nie zauważył cofając.Auto jest brudne, mamy nieutwardzoną drogę dojazdową i na czarnym lakierze normalnie można by codziennie myć.

Kontakt do kierowcy:

 
Robert tel. 790-717-349
 
 

Partnerzy medialni