Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[WIDEO] Oddaj krew, idz na mecz!

Już od dziewięciu lat klub Podbeskidzie, organizuje zbiórkę krwi pod hasłem "Oddaj krew, idź na mecz" - nie inaczej będzie w tym roku. O tym, że krew jest bardzo potrzebna w przypadku wypadków, na które każdy kierowca jest narażony, nie trzeba nikogo przekonywać.

Najbliższa zbiórka krwi odbędzie się w sobotę 17 listopada w Gemini Park w godzinach od 11:00 do 16:00. Oprócz szlachetnego gestu krwiodawstwa i pomocy osobom z bielskich szpitali wymagającym transfuzji krwi, na wszystkich którzy przyjdą w czasie trwania akcji do centrum handlowego czeka wiele atrakcji.

Dla każdego krwiodawcy przygotowane zostały podwójne wejściówki na mecz reprezentacji młodzieżowych do lat 20 Polska – Ukraina, który zostanie rozegrany w Bielsku-Białej 19 listopada! Osoby, które zdecydują się oddać krew otrzymają również klubowe upominki oraz płytę Przemysława Majewskiego „Międzywojenna nuta”, która została wydana w projekcie 100 tysięcy płyt na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

W akcję zaangażowana jest drużyna Podbeskidzia – kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami i trenerami, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić wspólne zdjęcie.

Miejsce: 
Bielsko-Biała / C.H. Gemini Park
Autor filmów: 
TS Podeskidzie
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni