Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Karambol na S-52 w Bielsku-Białej. Kilkanaście rozbitych samochodów!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 grudnia około godziny 16:30 w Bielsku-Białej na trasie S-52. W kilku osobnych zdarzeniach drogowych uczestniczyło łącznie 13 samochodów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Interweniowały liczne służby ratunkowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają najprawdopodobniej do godzin wieczornych.

Wstępnie wiadomo, że wszystko zaczęło się od kierowcy dostawczego Volkswagena, który wpadł w poślizg i uderzył w bariery. Z jego samochodu na jezdnię w obu kierunkach wysypały się butle z czynnikiem do napełniania klimatyzacji. Przejeżdżający kierowcy uderzali w butle i siebie wzajemnie. Łącznie na odcinku około 300 metrów zostało uszkodzonych trzynaście pojazdów. Kilkoro uczestników, spisało oświadczenia bez udziału policji.

Na miejscu pracują trzy patrole policji, cztery zastępy straży pożarnej. Dwa zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala dwie osoby. Najciężej ranny został mężczyzna podróżujący BMW. Podejrzewa się u niego groźny uraz kręgosłupa. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności poszczególnych zdarzeń. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19:00 lub dłużej.

Miejsce: 
Bielsko-Biała / S-52
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni