Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Groźny wypadek na Bystrzańskiej. 23-latka na stole operacyjnym!

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotni wieczór przy ulicy Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości posesji 110 zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zawiniła kobieta prowadząca Mazdę 323, która poruszała się w stronę centrum Bielska-Białej. Na łuku drogi utraciła ona panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i sunąc prawym bokiem do kierunku jazdy, zderzyła się czołowo z Fordem C-Max jadącym w przeciwnym kierunku. W skutek zderzenia kierująca Mazdą została uwięziona we wraku pojazdu.

Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi wydostali poszkodowaną z pojazdu. 23-letnia mieszkanka Koniakowa trafiła do szpitala. Doznała ona ciężkich obrażeń ciała i jak dowiedział się nasz portal, trafiła prosto na stół operacyjny. Jej obrażenia są poważne, jednak szczęśliwie nie ma zagrożenia życia. Pozostali uczestnicy wyszli z kraksy bez poważniejszych urazów.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych ruch przy ulicy Bystrzańskiej był wstrzymany. Utrudnienia trwały półtorej godziny.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelników
 
 

Partnerzy medialni