Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

#IDZIENOWE ...

#IDZIENOWE

Od dziś we flocie Bielskich Dróg, kolejny wóz od naszego Partnera Technicznego, bielskiego salonu Nissan Japan Motors, mieszczącego się przy ulicy Wyzwolenia 95.

Na drogi ruszył pachnący nowością pickup Nissan Navara NP300 z silnikiem dCi o mocy 190KM i momencie obrotowym 450 Nm. Napęd 4x4 będzie w sam raz na nadchodzącą zimę, która według prognoz synoptyków ma być wyjątkowo śnieżna ❄️

Pojazd wyposażony we wszystko co niezbędne do codziennej pracy w komfortowych warunkach, zapewniający maksymalną mobilność przy obecnym stanie dróg w mieście ;)

Dziękuejmy, że jesteście z nami. Bez Was nie byłoby nas

Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji
Do zobaczenia na drodze

#########################

Widzisz coś ważnego o czym chciałbyś nas powiadomić? Nie wiesz jak to zrobić i się z nami skontaktować?

➡️ Wiadomość Messanger Facebook *
➡️ SMS/MMS pod nr 518-176-078 **
➡️ Połączenie pod nr 518-176-078 ***
➡️ bielskiedrogi@gmail.com ***

* Wiadomość na Messenger to dla nas najwygodniejsza forma kontaktu i zachęcamy by wszelkie sprawy bieżące kierować właśnie tą drogą.

** Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość wysłać wiadomość w serwisie Facebook, więc istnieje możliwość wysłania SMS/MMS pod wskazany numer telefonu. Odczytujemy wszystkie wiadomości, ale nie zawsze jest możliwość udzielenia odpowiedzi od razu.

*** Jeśli macie pilną informację, to pod wskazany numer telefonu można zadzwonić. Prosimy jednak pamiętać, żeby wykorzystywać tą formę kontaktu w ważnych sprawach! Dlaczego tak? - Jest Was ponad 86 tysięcy. Gdyby każdy z Was zadzwonił jeden raz w miesiącu, to mamy do odebrania blisko 3000 połączeń dziennie ;)

**** Na adres mailowy prosimy kierować wszelką korespondencję dotyczącą spraw innych niż bieżące utrudnienia wymagające naszej pilnej interwencji.

Pozdrawiamy ✌️

Partnerzy medialni