bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3348

[FOTO] Groźna kraksa na ul. Czerwonej. Droga była zablokowana!

W piątek, 12 kwietnia około godziny 13:10 na ulicy Czerwonej w Bielsku-Białej doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe: Peugeot 1007 i Fiat Seicento. Droga została zablokowana. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń serwisu Bielskie Drogi wynika, że kierująca Fiatem Seicento na łuku drogi utraciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w prawidłowo jadącego Peugeota 1007. Siła uderzenia była bardzo duża. Kierująca francuskim samochodem została uwięziona we wraku, który zaczynał się prawdopodobnie tlić. W ruch poszły gaśnice samochodowe, które stłumiły ewentualny pożar w zarodku. Świadkowie wspólnymi siłami wyrwali drzwi z pojazdu i uwolnili kobietę przed przyjazdem służb ratunkowych. Szczęśliwie nie odniosła ona żadnych poważnych obrażeń.

W znacznie gorszym stanie była domniemana sprawczyni zdarzenia, która solidnie się poobijała. Trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego do szpitala, poszkodowana była przytomna i komunikatywna.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową i są zabezpieczone na parkingu. Droga była zablokowana przez półtorej godziny. Na chwilę obecną nie wiadomo jak zakończy się sprawa. Wszystko zależy od obrażeń poszkodowanej, która jest w trakcie badań (stan na godzinę 15:15).

Groźna kraksa na ul · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.