bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2156

[ZDJĘCIA] II Dni Otwarte Bielskiego Pogotowia Ratunkowego

Dziś do godziny 18:00 można odwiedzić siedzibę Bielskiego Pogotowia Ratunkowego przy ul. Emilii Plater w Bielsku-Białej. Ratownicy i lekarze pokazują sprzęt ratowniczy, odkrywają przed odwieszającymi swoje miejsce pracy, bawią i edukują w zakresie pierwszej pomocy. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.Odwiedzający mogą zobaczyć z bliska karetki pogotowia ratunkowego, wozy straży pożarnej, quady i masę różnorakiego sprzętu, który służy do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Są nawet okazje do krótkich przejażdżek dla najmłodszych. Można zobaczyć jak jak wygląda praca w dyspozytorni i nauczyć się podstaw pierwszej pomocy. Podczas zwiedzania jest okazja porozmawiać z ratownikami o ich pracy, problemach i wyzwaniach jakie codziennie są im stawiane.

Bielskie Pogotowie Ratunkowe po raz drugi otwiera swoje drzwi przed mieszkańcami. Ciekawostką jest fakt, ze stacja pogotowia, mimo trwających dni otwartych pracuje tak jak zwykle. Część ratowników i lekarzy jest w pracy czekając na wezwanie, część poświęciła swój wolny czas, by móc być wspólnie z kolegami i koleżankami w tych radosnych chwilach. Do akcji przyłączyli się strażacy i ratownicy GOPR.

II Dni Otwarte Bielskiego Pogotowia Ratunkowego · fot. Bielskie Drogi (CC BY 4.0)


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.