bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 12339

[Materiał partnera] Sześć lat doświadczenia w dezynfekcji. Profesjonalna walka z COVID-19 dla Twojego domu i firmy!

Liczba osób, które zachorowały w Polsce na chorobę COVID-19 rośnie. "[i]Szczyt epidemii jest przed nami i nastąpi w nadchodzącym albo jeszcze kolejnym tygodniu[/i]" - informował w piątek na antenie radiowej Trójki wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Jego zdaniem zachowanie Polaków w czasie świąt będzie istotne dla rozwoju epidemii w Polsce. Obywatele powinni w tym okresie także przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych wzrasta, jeśli nie przestrzegamy podstawowych zasad higieny życia codziennego. Podstawą jest częste mycie rąk wodą z mydłem lub preparatami dezynfekującymi na bazie alkoholu. Patogeny mogą także osadzać się na powierzchniach, których dotyka chora osoba. Właśnie dlatego po chorobie należy odkazić mieszkanie, biuro czy obiekty związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile czasu koronawirusy mogą przetrwać w pomieszczeniu lub innych miejscach. Mają na to bowiem wpływ różne czynniki, w tym rodzaj powierzchni, temperatura oraz wilgotność powietrza. Można, a nawet jest to wskazane, wykonywać czynności dezynfekcji obiektów profilaktycznie, bowiem wiele osób przechodzi chorobę bezobjawowo i nieświadomie zaraża ludzi w najbliższym otoczeniu.

Dezynfekcja najbliższego otoczenia jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia epidemicznego, w tym ryzyka zakażenia koronawirusem COVID-19. Można to zrobić domowymi sposobami, jednak jest to czasochłonne i wymaga dużego nakładu sił i środków, które nie zawsze są dostępne dla "przeciętnego Kowalskiego".

Domowe sposoby to jedno, a druga kwestia to firmy zajmujące się profesjonalnie tego typu działaniami. W ostatnim czasie podmioty świadczące tego typu usługi powstają "jak grzyby po deszczu". Znaczna cześć firm przebranżowiła się w ostatnich dniach. Niejednokrotnie można mieć wątpliwości co do kompetencji takowych podmiotów. Są jednak tacy przedsiębiorcy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na płaszczyźnie związanej z szeroko pojętą dezynfekcją i utrzymaniem czystości.

Firma RENOVA z Bielska-Białej od 2014 roku zajmuje się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z dezynfekcją, deratyzacją i utrzymaniem w należytym porządku miejsc, gdzie czystość jest priorytetem nie tylko w dobie pandemii koronawirusa. Swoje usługi świadczą między innymi:

  • w zakładach produkcyjnych
  • w zakładach magazynowych
  • w pomieszczeniach biurowych
  • w szatniach i łaźniach zakładów pracy
  • w pokojach pracowniczych
  • w stołówkach i restauracjach
  • w samochodach i w wielu innych miejscach


Pracownicy, sprzęt i użyte środki mają wszystkie niezbędne pozwolenia oraz atesty.

Istnieje możliwość bezpłatnej wyceny usługi pod numerem telefonu +48 796 882 282.

Kontakt także za pośrednictwem Facebooka.

Szczegóły można znaleźć nahttps://renova.bielsko.pl/

[Materiał partnera] Sześć lat doświadczenia w dezynfekcji · fot. Materiały prasowe RENOVA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.