Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

Incar.pl - bogaty wybór, atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo

Masz dosyć jeżdżenia od sklepu do sklepu w celu znalezienia części do swojego auta? Problemów z dopasowaniem odpowiednich części do swojego modelu pojazdu? Teraz możesz kupić je wygodnie w sklepie internetowym Incar.pl. W ofercie sklepu ponad milion części do samochodów osobowych i dostawczych bez wychodzenia z domu. Zamówione towary możesz odebrać we wskazanym paczkomacie lub kurier dostarczy je prosto pod Twoje drzwi.

Oferta sklepu Incar.pl

Sklep incar.pl oferuje części tylko renomowanych, sprawdzonych producentów. Każda część posiada szczegółowy opis techniczny oraz dodatkowe informacje zawierające ograniczenia w stosowaniu. Ograniczenia mogą dotyczyć np. roku produkcji pojazdu (od – do) lub numeru nadwozia (od – do). Jako nieliczni na polskim rynku motoryzacyjnym, oferujemy tak szczegółowe dane części zamiennych, pomagające w doborze odpowiedniego produktu.

Zamówienie można opłacić online za pomocą operatora Przelewy24 lub za pobraniem - u kuriera lub w paczkomacie. Sklep posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL, zapewniający poufność przesyłanych danych. Daje to pewność, że informacje przesyłane w trakcie opłacania zakupu nie trafią w niepowołane ręce.

Jeśli wybrana część jest zbyt droga lub nie masz przekonania do jej producenta, jednym kliknięciem myszki sprawdzisz ofertę zamienników dla tego produktu innych producentów. Możesz także porównać numer części z numerami części oryginalnej.

Założenie bezpłatnego konta w sklepie incar.pl daje możliwość m.in. śledzenia historii zakupów oraz stworzenia listy dotychczas wybranych pojazdów. Dzięki temu, nie ma potrzeby każdorazowego wybierania modelu auta przez wyszukiwarkę.

 Oprogramowanie sklepu wykorzystuje infrastrukturę międzynarodowego systemu katalogowania części zamiennych - TecDoc® od firmy Tecalliance. Dzięki temu klienci sklepu mają pewność, że prezentowane informacje o częściach zamiennych są najbardziej aktualne i szczegółowe.

 W asortymencie sklepu Incar.pl klienci znajdą wszystkich sprawdzonych producentów, m. in. ATE, Bosch, Febi Bilstein, Filtron, Delphi, Sachs, Monroe, Topran, TRW, Valeo i wiele innych.

Wyszukiwarka części po nr vin

Szukając części do konkretnego pojazdu, warto skorzystać z wyszukiwarki części po numerze vin samochodu. Wystarczy wpisać w odpowiednie pole nr nadwozia pojazdu (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym). Jest to najpewniejsza metoda dopasowania części, pozwalająca zminimalizować ryzyko błędnego wyboru. W przypadku nieudanego zdekodowania numeru nadwozia (vin) Twojego samochodu, skorzystaj z wyszukiwarki części po typie pojazdu. Wystarczy wskazać markę, rocznik, model oraz serię auta, aby otrzymać części, pasujące do Twojego samochodu.

Jeśli mimo wszystko nie jesteś pewny czy wybrana część pasuje do Twojego auta lub potrzebujesz rekomendacji w wyborze, skorzystaj z pomocy konsultantów sklepu za pomocą livechata, dostępnego na stronie sklepu. Sprawdzą szczegóły produktów, doradzą w wyborze.

Sklep incar.pl możesz również śledzić na Facebooku. Regularnie zamieszczamy tam kody zniżkowe dla naszych klientów!

 

 

Materiały partnerów

29 lis 2021
Po co? Na co? Dlaczego? Polskie prawo oficjalnie nie reguluje konieczności zastosowania sezonowych opon w samochodach osobowych. Niektórzy uważają, że jeśli nie jeżdżą dużo, to śmiało mogą objeździć zimę na letnim ogumieniu. Wszak tak kiedyś robili nasi dziadkowie lub ojcowie i jakoś się dało...
25 paź 2021
Celnicy zajmują się strzeżeniem naszych granic przed napływem nielegalnego towaru zza granicy oraz odpowiednim opodatkowaniem całkiem zwykłych towarów. Podatki i cło to dla nich część codziennych obowiązków. Na co dzień muszą również szukać towarów niebezpiecznych, nielegalnych lub niepoprawnie...
07 paź 2021
Masz dosyć jeżdżenia od sklepu do sklepu w celu znalezienia części do swojego auta? Problemów z dopasowaniem odpowiednich części do swojego modelu pojazdu? Teraz możesz kupić je wygodnie w sklepie internetowym Incar.pl. W ofercie sklepu ponad milion części do samochodów osobowych i dostawczych bez...

Partnerzy medialni