bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 10993

Poważny wypadek w Pawłowicach na DK-81. Lądował śmigłowiec LPR.

Dziś około godziny 14:00 w Pawłowicach na DK-81 doszło do poważnego wypadku samochodowego. Dwie osoby odniosły poważne obrażenia. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR



Autor filmu: Bielskie Drogi

Kierowca samochodu na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Samochód po odbiciu się od przeszkody wpadł ponownie na jezdnię. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, dwie osoby podróżujące samochodem nie miały zapiętych pasów bezpieczeństwa i wypadły z samochodu. Stan rannych uczestników był poważny. Padła decyzja o wezwaniu śmigłowca ratunkowego, dzięki któremu można było skrócić czas dotarcia do szpitala. W miejscu wypadku droga w kierunku Skoczowa była całkowicie zablokowana przez około godzinę. W momencie startu i lądowania śmigłowca, występowały również utrudnienia w ruch na pasie prowadzącym w stronę Żor. Pszczyńska drogówka ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Poważny wypadek w Pawłowicach na DK-81 · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.