bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 kwietnia 2024
  • 15 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 21073

[FOTO] Wypadek motocyklistów w Kocierzu Moszczanickim. Interwencja LPR

W niedzielę, 14 kwietnia doszło do wypadku z udziałem motocyklistów w Kocierzu Moszcanickim w powiecie żywieckim. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym załoga śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek motocyklistów w Kocierzu Moszczanickim (pow. żywiecki) - 14.04.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło po godzinie 16.00 na ulicy Beskidzkiej w Kocierzu Moszczanickim (powiat żywiecki). Doszło tam do zderzeniu dwóch jednośladów. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Jak przekazuje nam oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żywcu, asp. szt. Mirosława Piątek, - wstępne ustalenia obecnych na miejscu funkcjonariuszy wskazują, że 34-letnia kierująca jednośladem marki BMW, najechała na tył drugiego jednośladu tej samej marki, kierowanego przez 44-latka. Oboje kierujących z obrażeniami ciała zostało zabranych do szpitala. Kobieta została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecni na miejscu funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego żywieckiej komendy sporządzili stosowną dokumentację z miejsca wypadku. Trwają dalsze ustalenia.

wypadek motocyklista tychy dk-86 dk86 śmiertka śmiertelny
Wypadek motocyklisty w rejonie zjazdu z DK-81 na ul. Katowicką w Tychach - 6.04.2024 · fot. pj


Wypadek w Kocierzu Moszczanickim to kolejna kraksa z udziałem motocyklistów w naszym regionie. Przeszło tydzień temu, w sobotę 6 kwietnia w rejonie zjazdu z DK-86 na ulicę Katowicką w Tychach miało miejsce zdarzenia z udziałem jednego motocyklisty. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazały, że kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Utracił panowanie nad pojazdem a następnie uderzył w bariery energochłonne. Niestety, pomimo podjętych działań ratunkowych, nie udało się uratować życia 43-letniego mężczyzny.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.