bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 maja 2024
  • wyświetleń: 2717

[FOTO] Zaczęło się od zbyt szybkiej jazdy. Seryjny złodziej zatrzymany

To miała być kontrola drogowa w związku z przekroczeniem prędkości. Policjanci jednak szybko ustalili, że to spotkanie na drodze dla 38-latka nie zakończy się jedynie na mandacie karnym. Okazało się, że kierujący posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód, którym się porusza pochodzi z przestępstwa. Na tym jednak nie koniec... Mężczyzna jest podejrzewany o liczne kradzieże paliwa na terenie województwa.

Zaczęło się od zbyt szybkiej jazdy - kontrola drogówki na ul. Rybnickiej w Pszczynie - 13.05.2024 · fot. KPP Pszczyna


W poniedziałek 13 maja policjanci drogówki prowadzili pomiar prędkości na ulicy Rybnickiej w Pszczynie. Około godziny 11:30 namierzyli kierującego mercedesem, który przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna jechał 75 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka". Szybko okazało się, że popełnione wykroczne w ruchu drogowym to nie jedyny problem mieszkańca Żor.

Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że 38-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód, którym się porusza pochodzi z przestępstwa. Na tym jednak nie koniec... Stróże prawa ustalili, że pojazd był wykorzystywany do kradzieży paliwa ze stacji benzynowych na terenie województwa śląskiego.

Mężczyzna został zatrzymany, a samochód zabezpieczony. Po zakończeniu czynności mercedes zostanie przekazany właścicielowi. 38-latek jeszcze dziś usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd

ar / bielskiedrogi.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.