bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 9697

[ZDJĘCIA] Potrącenie dzika na al. Andersa, kierowcy rozjeździli truchło

Do zdarzenia doszło około godziny 19:40 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Kierowca Alfy Romeo potrącił dzika, który wbiegł na drogę. Po martwym zwierzęciu przejechało kilka samochodów.

Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Alfy Romeo jadący al. Andersa w stronę ulicy Partyzantów, na wysokości stacji benzynowej Statoil potrącił dzika, który wbiegł na drogę. Zwierze zginęło na miejscu, ale truchło pozostało na środku drogi. Kilka samochód przejechało po martwym, młodym odyńcu powodując rozerwanie ciała zwierzęcia. Nie obeszło się bez uszkodzonych samochodów, z których odpadły plastikowe elementy. Jednak żaden z kierowców nie zatrzymał się i nie poczekał do przyjazdu służb.

Jeden z kierowców ubrał nylonowe rękawiczki i odsunął martwe zwierze na pobocze, niwelując zagrożenie na drodze. Patrol drogówki sporządził dokumentację zdjęciową do kolizji drogowej z dzikim zwierzęciem. Ostatnimi czasy dziki coraz częściej zaglądają do miasta. Wczoraj portal bielsko.info pisał o akcji związanej z nagonką na stado dzików w parku nieopodal bielskiego ratusza: http://wiadomosci.bielsko.info/14457-zdjecia-wideo-oblawa-na-dziki-w-centrum-miasta-bielsko-biala

Potrącenie dzika na al

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.