bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 2416

[ZDJĘCIA] Popołudniowa kolizja. Seat uderzył w latarnię na Bystrzańskiej

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło około godziny 16:15 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Na wysokości Hotelu Vienna zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich uderzył w latarnię, która przewróciła się na jezdnię blokując ruch. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń naszego portalu, oba pojazdy jechały w stronę Szczyrku. Seat Leon prawym pasem, a Peugeot 407 lewym. Tuż za skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną kierowca Seata zmienił pas z prawego na lewy. Tylny narożnik jego auta zahaczył o Peugeota. Kierowca utracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i uderzył w latarnię, która przewróciła się na jezdnię w stronę centrum miasta. Jeden pas ruchu w stronę Szczyrku został zablokowany, natomiast latarnia zablokowała oba pasy ruchu w stronę centrum.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego i dwa patrole drogówki. Kierowca Seata został wstępnie przebadany przez lekarza, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Patrol drogówki ukarał sprawcę mandatem karnym.

Przez ponad pół godziny ulica Bystrzańska była częściowo zablokowana. Na drodze utworzyły się bardzo duże korki. Strażacy po uprzednim odłączeniu zasilania, przestawili latarnię na pas zieleni. Droga została całkowicie udrożniona kwadrans po godzinie 17:00.

Popołudniowa kolizja · fot. bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.